BACHELORSTUDIES

Міський дизайн Азія - Міський дизайн програми МВА Азія

Ступінь бакалавра з акредитованих коледжів та університетів можуть бути важливими ступенями до успішної кар'єри.Найбільш поширений тип програми бакалаврату є ступінь бакалавра 'и, як правило, присуджується після чотирьох років успішного навчання

Міський дизайн є сфера навчання і практики, яка поєднує в собі численні дисципліни, пов'язані з формуванням сучасних міст і населених пунктів. Загальні елементи міського дизайну, що студент, як правило, навчаються включати в себе ландшафтний дизайн, економіка розвитку і дорожньої техніки.

Азія є світ 'и найбільших і найбільш густонаселений континент, розташованих в основному в східному і північному півкулях. Він займає 8,7% поверхні нашої планети 'и загальну площу поверхні і становить 30% його території.

Міський дизайн Азія - Візьміть Міський дизайн Азія. Отримати всі програми Міський дизайн та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Міський дизайн, Азія Filter

BEng містобудування та дизайн

西交利物浦大学
BA
02 Вер 2020
<
Денна
<
3&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

У програмі BEng Urban Planning and Design ви вивчите планування та дизайн міських та сільських ландшафтів як в місцевому, так і в міжнародному контексті. Ви отримаєте знання т ...

Детальніше