BACHELORSTUDIES

Міський дизайн Бразилія - програми МВА Бразилія Міський дизайн

Ступінь бакалавра є чотирирічного бакалаврату ступеня і є стандартом для вищої освіти в більшості країн світу. Ступінь бакалавра можуть бути отримані в державних університетах, в приватних університетах, в коледжах і університетах через Інтернет.

Міські студенти дизайн вивчають фізичну організацію міст і населених пунктів з точки зору архітектури, інфраструктури, проектування автомобільних доріг і так далі. Вона також включає в себе створення та реалізацію різних процесів, призначених для забезпечення успішного планування і розвитку в майбутньому.

Деякі з кращих університетів в Латинській Америці знаходяться в Бразилії, країні, яка має більш ніж 2000 вищих навчальних закладів. Університети в Бразилії може бути розділена на наступні класифікації: Федеральна уряду вдалося університети, державні університети, контрольованої урядом, муніципальна влада вдалося університети і приватні університети.

Міський дизайн Бразилія - Візьміть Міський дизайн Бразилія. Усі програми Міський дизайн та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Міський дизайн, Бразилія Filter

бакалавр в галузі архітектури та урбанізму

Grupo Tiradentes
Bachelor
Бер 2021
<
Денна
<
10 семестри
Portuguese (Brazil)
Кампус

Риси проекту виникають мрії матеріалізуються по цеглинці. Бакалавр архітектури та урбанізму, утворений Facipe набуває навиків для розробки і контролю за здійсненням будівель, ...

Детальніше