BACHELORSTUDIES

Містобудування Японія - програми МВА Японія Містобудування

Ступінь бакалавра можна отримати за успішне завершення навчання на відповідних програмах, які пропонуються університетами та коледжами. Тривалість навчання на бакалавраті може варіюватися від трьох до семи років, це залежить від навчального закладу і програми.

Програма в області міського розвитку надає студентам знання, щоб аналізувати і управляти розвитком поточних і майбутніх міст. Програми можуть варіюватися, але загальні теми можуть включати в себе теорії про фінанси, планів, політики і структур управління.

Японія має один з найбільш високо інтегрованих систем вищої освіти в Азії. Лакують підхід до науки і технології високо цінується, отже, їх рівень освіти дуже структуровано від дитинства до первинної через вторинні до вищого. З 126 мільйонів людей, що живуть в Японії він має багату культурну середу. Великий Токіо область є найбільшою агломерації в світі, з більш ніж 30 мільйонами жителів.

Містобудування Японія - Візьміть Містобудування Японія . Усі програми Містобудування та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Містобудування, Японія Filter

Бакалавр в Йокогамі Creative-Місто досліджень (YCCS)

Yokohama National University
Bachelor
<
Денна
<
4 років
Кампус

Програма пропонує інноваційні міждисциплінарні курси для майбутніх лідерів.

Детальніше