BACHELORSTUDIES

Навчання пілотів Литва - програми МВА Литва Навчання пілотів

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.

Литовська Республіка є офіційною назвою країни. Він знаходиться в північній частині Європи. Литва цінує науку і технології в своїй системі освіти високо. Він має основні аспекти первинного, вторинного та третинного рівнів освіти. Литва іншої провідної країни у наданні мистецтва, науки, техніки, а також технологічних курсів. Литва зіткнулася з низкою проблем у сфері вищої освіти в останні роки, що призвело до створення 20 університетів для підвищення його доступності.

Навчання пілотів Литва - Візьміть Навчання пілотів Литва. Усі програми Навчання пілотів та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Навчання пілотів, Литва Filter

спільні дослідження пілота і управління авіації бакалавра

Baltic Aviation Academy
Bachelor
Вер 2020
<
Денне навчання
<
42 місяці
Кампус

Авіація управління є навчальна програма призначена для тих, хто прагне придбати як ліцензію пілота і ступінь у галузі авіації управління, а також почати кар'єру в глобальній, ...

Детальніше