BACHELORSTUDIES

Заочне навчання Дослідження навколишнього середовища Африка - Дослідження навколишнього середовища програми МВА Африка

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.

Бакалавр мистецтв в області екологічних досліджень озброює студентів з широким розумінням процесів і методів, необхідних для вирішення проблем, з якими особою глобального суспільства по відношенню до екологічних проблем.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Може будь-якому іншому регіоні може зрівнятися з різноманітністю і розмірність Африці? З неповторним внески історією, природою і багатою культурною, навряд чи регіони пропонують навчання за кордоном виявите, що є більш складним або більше задоволення в плані вивчення.

Заочне навчання Дослідження навколишнього середовища Африка - Візьміть Дослідження навколишнього середовища Африка. Отримати всі Заочне навчання Дослідження навколишнього середовища програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

3 Результати в Дослідження навколишнього середовища, Африка, Заочне навчання Filter

Бакалавр екологічного здоров'я в галузі охорони навколишнього середовища

University of Johannesburg
Південно-Африканська Республіка, Йоганнесбург
Bachelor
Січень 2020
<
Денне навчання
<
4 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Примітка. Ця програма буде запропонована у 2017 році за умови затвердження регуляторною радою у 2016 році ...

Детальніше

Бакалавр дизайну, що спеціалізується на екологічному дизайні

Inscape Education Group
Південно-Африканська Республіка, Кейптаун + 3 Більше
Bachelor
Лютий 2020
<
Денне навчання
<
3 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Сталість та зелений дизайн більше не є тенденцією. Ці концепції стали частиною вашого повсякденного життя та формують постійно зростаючий і життєво важливий ринок в рамках арх ...

Детальніше

BTech в галузі охорони навколишнього середовища

University of Johannesburg
Південно-Африканська Республіка, Йоганнесбург
Bachelor
Січень 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Модулі програми "Здоров'я навколишнього середовища BTech" включають Методику досліджень IV, Охорона праці та безпека праці IV, Поводження з екологічними відходами IV та Практи ...

Детальніше