BACHELORSTUDIES

Некомерційні організації – НКО Австралія - програми МВА Австралія Некомерційні організації – НКО

Ступінь бакалавра з акредитованих коледжів та університетів можуть бути важливими ступенями до успішної кар'єри.Найбільш поширений тип програми бакалаврату є ступінь бакалавра 'и, як правило, присуджується після чотирьох років успішного навчання

НВО, як правило, працює, щоб допомогти країнам і громадам, які борються, щоб вижити через повінь, голод, хвороби або війни, або через відсутність зручностей, таких як освіта та охорона здоров'я. Студенти НВО навчитися працювати з різними культурами, щоб забезпечити належну і необхідну допомогу.

Австралія є країною острова і континенту в Південній півкулі, на південному заході Тихого океану, держави-члена Співдружності.

Некомерційні організації – НКО Австралія - Візьміть Некомерційні організації – НКО Австралія. Усі програми Некомерційні організації – НКО та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Некомерційні організації – НКО, Австралія Filter

Бакалавр бізнесу (управління громадськими службами)

Stott's College
Bachelor
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Курс призначений для того, щоб надати вам міцну основу в ділових дисциплінах, забезпечуючи, що ви можете працювати в ряді ролей в різних організаціях або керувати власним бізн ...

Детальніше