BACHELORSTUDIES

Програми Некомерційні організації – НКО, Пошук кращих програм Bachelor тут! - Bachelor

Бакалавр є ступінь бакалавра, яка присуджується, коли студенти закінчують необхідний набір курсів в області науки, мистецтва або бізнесу. Багато випускників часто вступають в робочу силу, в той час як інші будуть продовжувати, щоб заробити їх ступінь магістра або доктора наук ступінь.

Що таке бакалавр в області НУО? Ця програма призначена для тих, хто хоче управляти не-для некомерційної організації (НКО), і вони дізнаються, як реінвестувати всі додаткові доходи, щоб досягти цілей організації. Студенти дізнаються про різні типи НКО, а також економічні та юридичні аспекти, направляючи їх. Кожна програма буде змінюватися, але теми можуть обертатися навколо податкового статусу, керівництва, планування, політики, стратегії, збір коштів, положень підзвітності та прослуховування, уявлення, господарської діяльності та нагляду.

Студенти, які проводять цю ступінь принесе користь в тому, що вони отримують, щоб допомогти спільноті через службу або благодійної організації.Будь вони вважають за краще працювати для створеної організації або почати свій власний, студенти будуть мати можливість зробити різницю.

Витрати, пов'язані зі ступенем НПО може сильно варіюватися від однієї установи до іншої. Фактори, пов'язані включають розташування школи і тривалість програми. Виклик конкретних шкіл є кращим способом для студентів, щоб з'ясувати, які будуть потрібні фінансові зобов'язання.

Особи зі ступенем НПО можуть вибрати для роботи в некомерційних організаціях, які варіюються від освіти, гуманітарних наук і релігії людини послуг, охорони здоров'я та соціальних змін місій толку. Кар'єрний шлях може включати в себе директор з розвитку, виконавчий директор, керівник відділу, служби або керівник програми, директор зі збору коштів. Ті, з підприємницьким духом, можуть також хочуть, щоб почати свій власний НКО в області, яка має важливе значення для них.

Початок дослідження і порівняння шкіл в даний час за допомогою нашої онлайнової бази даних.Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

2 Результати в Некомерційні організації – НКО Filter

Бакалавр бізнесу (управління громадськими службами)

Stott's College
Bachelor
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Курс призначений для того, щоб надати вам міцну основу в ділових дисциплінах, забезпечуючи, що ви можете працювати в ряді ролей в різних організаціях або керувати власним бізн ...

Детальніше

ба управління некомерційне

Akkon Hochschule der Humanwissenschaften
BA
<
Денна
німецький
Кампус

Курс Некомерційна управління забезпечує професійне управління для державного сектора і некомерційних організацій. Курс спрямований на студентів, щоб показати свою власну профе ...

Детальніше