BACHELORSTUDIES

Персонал Аргентина - програми МВА Аргентина Персонал

Ступінь бакалавра - це перший і обов'язковий етап при отриманні вищої освіти. Тривалість навчання на програмах бакалаврату становить від трьох до семи років, в залежності від конкретної програми. Ступінь бакалавра можна отримати з різних дисциплін в області мистецтва і науки.

Вчений ступінь в галузі управління людськими ресурсами готує студентів до роботи в компаніях і організаціях різних типів. Під час навчання студенти можуть ознайомитися з такими темами, як трудове право, рівність оплати праці, організаційна поведінка, управління і лідерство.

Аргентина має мультикультурне співтовариство і є гостинною країною для студентів хочуть вчитися за кордоном. Якість освіти чудово, і також дуже доступним.

Персонал Аргентина - Візьміть Персонал Аргентина. Усі програми Персонал та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Персонал, Аргентина Filter

Бакалавр в області управління людського фактора

EAN - Escuela Argentina de Negocios
Bachelor
<
Денна
<
3&nbsp;-&nbsp;4 років
Spanish (Argentina)
Кампус

EAN пропонує навчальну програму для фахівців і випускників в управлінні людського фактора легітимованих консультативної ради компаній, схильних до інституційного проекту. Вчит ...

Детальніше

ступінь в галузі управління людськими ресурсами

Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios
Bachelor
<
Денна
<
4 років
іспанська
Кампус

Корпоративне управління Людський фактор повинен мати чутливість для діагностики організаційної культури і клімату; здатність розуміти інституційної політики на її людський кап ...

Детальніше