Filter
Ступінь бакалавра
Австралія Тип навчання: Заочне навчання Форма навчання: Всі

Заочне навчання Правознавство Австралія - Правознавство програми Правознавство Австралія

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Область законодавчих і правових актів грає величезну роль в різних аспектах життя суспільства. Ті, хто планує присвятити себе тій чи іншій спеціалізації в області права, мають можливість вивчати нормативно-правову теорію або інтелектуальну власність.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Австралія є країною острова і континенту в Південній півкулі, на південному заході Тихого океану, держави-члена Співдружності.

Заочне навчання Bachelor Австралія - Візьміть Заочне навчання Bachelor Австралія. Усі Заочне навчання програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Правознавство, Австралія, Заочне навчання

University of Southern Queensland (USQ)

Якщо ви шукаєте юридичну кар'єру, ступінь бакалавра 3 курсу USQ здобуде вас раніше. Акредитований приймальною комісією юридичних практик як академічна кваліфікація для вс ... [+]

Рано почати свою кар'єру в законі

Якщо ви шукаєте юридичну кар'єру, ступінь бакалавра 3 курсу USQ здобуде вас раніше. Акредитований приймальною комісією юридичних практик як академічна кваліфікація для вступу до адвоката в Квінсленді, бакалавр законів США є одним з лише декількох ступенів, які можуть бути завершені через 3 роки.

Ваші дослідження підготують вас до роботи в якості адвоката або адвоката в Квінсленді або юридичного практика в іншому місці Австралії, але ступінь юридичної освіти також готує вас до багатьох інших професій в бізнесі, комерції та уряду.... [-]

Австралія Тувумба Спрінгфілд Австралія Інтернет
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of South Australia Online

Ознайомившись з останніми міркуваннями і найсучаснішими розробками в криміналістиці, ви дізнаєтеся про сучасні тенденції в інноваційних галузях, таких як кіберзлочинність ... [+]

Загальний огляд ступеняДослідіть внутрішню роботу системи кримінальної юстиції та дізнайтеся, як вона реагує на злочинність і сприяє справедливості для окремих осіб та громади.Дослідити сучасні тенденції та сучасні питання, такі як кіберзлочинність, боротьба з тероризмом, поліцейські розслідування та розвідка, а також прикладна кримінологія.Дізнайтеся про найновіші розробки та дослідження в галузі кримінології від науковців з великим досвідом роботи в галузі.Вивчайте ступінь, який підвищить ваші перспективи кар'єри, якщо ви зараз працюєте в соціальній роботі, консультуванні або соціальній підтримці, а також у правоохоронних органах.Знімок... [-]
Австралія Аделаїда
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою