Filter
Ступінь бакалавра
Австрія Кремс-на-Дунау Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Продукти харчування та напої Кремс-на-Дунау - Продукти харчування та напої програм Продукти харчування та напої Кремс-на-Дунау, Кремс-на-Дунау

Ступінь бакалавра можна отримати за успішне завершення навчання на відповідних програмах, які пропонуються університетами та коледжами. Тривалість навчання на бакалавраті може варіюватися від трьох до семи років, це залежить від навчального закладу і програми.

Основна характеристика австрійської системи вищої освіти є чотирирічним курсом. Після завершення ступінь бакалавра, в університеті часто мають стипендії для тих студентів, які, можливо, захочете подальші дослідження в магістратуру і навіть до докторантури рівнях.

Кремс гарне місто в Австрії. Будучи п'ятим за величиною, вона брала деякі відомі освітні центри, такі як Дунайського університету Кремс, IMC Fachhochschule Кремс і багато інших технічних інститути.

Продукти харчування та напої Кремс-на-Дунау - Візьміть Bachelor Кремс-на-Дунау. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Продукти харчування та напої, Кремс-на-Дунау

Ступеня
Місце знаходження
Австрія
Кремс-на-Дунау
Тип навчання
Форма навчання
IMC University of Applied Sciences Krems

Програма бакалавра міжнародного вина бізнесу охоплює бізнес, юридичне, виноробство та виноробство. ... [+]

Створити - Смак - Продавати

Яке краще місце для вивчення основних принципів управління міжнародним винним бізнесом, ніж у центрі однієї з найважливіших виноробних регіонів Австрії? Поглиблене розуміння бізнесу та права, а також навчання з енології означає, що наші випускники повністю готові взяти на себе завдання з адміністрування бізнесу, в тому числі на міжнародній арені, завдяки курсам, які повністю викладаються англійською мовою.... [-]

Австрія Кремс-на-Дунау
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
6 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою