Filter
Ступінь бакалавра
Казахстан Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Продукти харчування та напої Казахстан - програми МВА Казахстан Продукти харчування та напої

Ступінь бакалавра є чотирирічного бакалаврату ступеня і є стандартом для вищої освіти в більшості країн світу. Ступінь бакалавра можуть бути отримані в державних університетах, в приватних університетах, в коледжах і університетах через Інтернет.

Казахстан, офіційно Республіка Казахстан, є країною в Центральній Азії, з його меншої частини на захід від річки Урал в Східній Європі.

Продукти харчування та напої Казахстан - Візьміть Продукти харчування та напої Казахстан . Усі програми Продукти харчування та напої та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Продукти харчування та напої, Казахстан

Ступеня
Місце знаходження
Казахстан
Тип навчання
Форма навчання
Нархоз Университет

Студенти програми навчаються на базі великих готелів і ресторанів Алмати, таких, як «Ritz-Carlton», «Тянь-Шань», «Rixos». Вони отримують знання в області економіки, менед ... [+]

Рівень: Бакалаврат

Ресторанна справа та готельний бізнес

Студенти програми навчаються на базі великих готелів і ресторанів Алмати, таких, як «Ritz-Carlton», «Тянь-Шань», «Rixos». Вони отримують знання в області економіки, менеджменту, маркетингу і підприємництва, що дозволяє працювати за наймом, а також відкрити власну справу. Закінчивши Наргосп, випускники прекрасно орієнтуються в готельному і ресторанному справі, можуть на високому рівні організовувати корпоративні прийоми і свята в стилі модних фуршетів, ділових сніданків, коктейлів або відкрити власне кафе, готель або піцерію. Випускники цієї спеціальності дуже затребувані у великих містах Казахстану у зв'язку зі значним зростанням економіки та розвитком туризму. Це міста, де йде активне будівництво і відкриття готелів високого і середнього класу, хостелів, там, де з'являються нові ресторани, кафе, підприємства швидкого обслуговування.вартість: Очне відділення: 800 000 тенге в рік Детальну консультацію ви можете отримати в приймальній комісії з 09:00 до 18:00 в будні дні і в суботу з 09:00 до 15:00, за адресою вул. Жандосова, 55 Є питання? Зателефонуйте нам прямо зараз! 7 (727) 346 64 64 - Call Center... [-]

Казахстан Алмати
Вересень 2020
російський
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою