Filter
Ступінь бакалавра
Північна Америка Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Продукти харчування та напої Північна Америка - Продукти харчування та напої програми МВА Північна Америка

Ступінь бакалавра є першим кроком при отриманні вищої освіти, програми бакалаврату пропонуються безліччю університетів і коледжів. Як правило, програми бакалаврату тривають три або чотири роки, але в деяких випадках навчання може тривати до семи років.

Spanning 23 країн, Північна Америка є континентом заповнені освітніх можливостей. Студенти мають можливість навчатися на декількох мовах і розвивати розуміння абсолютно різних культур.

Продукти харчування та напої Північна Америка - Візьміть Продукти харчування та напої Північна Америка. Отримати всі програми Продукти харчування та напої та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Продукти харчування та напої, Північна Америка

Ступеня
Місце знаходження
Північна Америка
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
The Restaurant School at Walnut Hill College

Ступінь бакалавра в галузі управління ресторанами обслуговує тих студентів, які шукають кар'єру в галузі ресторану та харчової промисловості. ... [+]

Ступінь бакалавра в галузі управління ресторанами обслуговує тих студентів, які шукають кар'єру в галузі ресторану та харчової промисловості.

Традиційні заняття в класі в таких курсах, як управління ризиками та людські ресурси в індустрії готельного господарства, допомагають студентам розвивати ефективні стилі керівництва та розуміння проблем робочих місць. Тим часом такі класи, як бізнес-франчайзинг та ресторанний дизайн, дозволяють студентам виразити свою творчість шляхом розробки та стратегічного визначення способів ведення власного ресторану.... [-]

США Філадельфія
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
120 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою