BACHELORSTUDIES

Промисловий дизайн Ірландія - програми МВА Ірландія Промисловий дизайн

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Промисловий дизайн є естетичне мистецтво, засноване програму ступеня, яка є комбінацією обох прикладних наук і прикладного мистецтва. Це унікальна програма ступеня, яка повинна підготувати всі особи, які хочуть увійти в світ промислового дизайну.

Ірландія є острів на північний захід від континентальної Європи. Це третій за величиною острів у Європі і двадцятим за величиною острів на Землі. На сході є великим островом Великобританії, від якого він відділений Ірландським морем.

Промисловий дизайн Ірландія - Візьміть Промисловий дизайн Ірландія . Усі програми Промисловий дизайн та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Промисловий дизайн, Ірландія Filter

бакалавр в області меблів і дерева технології

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT)
Bachelor
Вер 2020
<
Денна
<
3 років
Кампус

Випускники оснащені навички у виробництві меблів і деревних технологій, які необхідні в сучасних виробничих умовах. Вони розвивають знання ... ...

Детальніше