Filter
Ступінь бакалавра
Італія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Професійне право Італія - програми МВА Італія Професійне право

Ступінь бакалавра можна отримати за успішне завершення навчання на відповідних програмах, які пропонуються університетами та коледжами. Тривалість навчання на бакалавраті може варіюватися від трьох до семи років, це залежить від навчального закладу і програми.

Професійні юридичні студії зосереджуються на тонкощах правової системи та підготовці студентів до практики права. У цій галузі часто вивчаються питання конституційності, права та суспільства, а також, як правова система з часом змінилася.

Італія, офіційна назва Італійська Республіка, є унітарною парламентською республікою в рамках Європейського Союзу, розташований у Південній Європі. На півночі вона межує з Францією, Швейцарією, Австрією, і Словенії уздовж Альп.

Професійне право Італія - Візьміть Професійне право Італія. Усі програми Професійне право та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Професійне право, Італія

Ступеня
Місце знаходження
Італія
Тип навчання
Форма навчання
University Of Bergamo

ЗАВДАННЯ: Забезпечити, щоб студенти володіли хорошими базовими юридичними знаннями, а також конкретними знаннями у галузях, що займаються переважно юридичним правом (прив ... [+]

Цілі

Забезпечити, щоб студенти мали хороші базові юридичні знання, а також конкретні знання про сектори, що займаються переважно юридичним правом (приватні та державні компанії та сфера послуг). Дипломний курс пропонує студентам два різні навчальні програми, що забезпечують два види підготовки:

Юридичні послуги на приватних підприємствах, державному управлінні та сфері послуг з хорошими базовими знаннями з економіки та фінансів компанії, а також відповідним професійним стажуваннямКонкретний курс консультації з працевлаштування та відповідне професійне стажування.Карєрні можливостіКонсультант з питань бізнесу та зайнятостіКонсультант з питань державного управлінняЮридичні та комп'ютерні консультантиБанківські, страхові та фінансові консультантиНавчальні планиЮридичний експерт компанії: ця навчальна програма призначена для тих, хто бажає набути інтегрованої юридичної, економічної та організаційної компетенції в галузі адміністрування, контрактів, виробничих відносин, податкової консультації компанії.Консультант по працевлаштуванню: ця навчальна програма призначена для тих, хто бажає отримати знання з правових питань, що стосуються праці, щоб мати можливість застосовувати відповідні закони. Він також надає теоретичні та оперативні навички, необхідні для консалтингових послуг та послуг компанії та готує випускників до посади начальника апарату або в галузі управління персоналом, як консультанта з питань трудової та професійної підготовки, експерта з профспілкових відносин та профспілкового переговорника, експерт з безпеки на робочому місці.Вхід... [-]
Італія Бергамо
Жовтень 2020
італійський
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою