Filter
Ступінь бакалавра
Нова Зеландія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Професійні дослідження Нова Зеландія - програми МВА Нова Зеландія Професійні дослідження

Ступінь бакалавра - це перший і обов'язковий етап при отриманні вищої освіти. Тривалість навчання на програмах бакалаврату становить від трьох до семи років, в залежності від конкретної програми. Ступінь бакалавра можна отримати з різних дисциплін в області мистецтва і науки.

Професійна програма досліджень є прекрасним навчальним вибором для тих, хто зацікавлений в досягненні успішної кар'єри після закінчення вищої освіти. Цей тип програми призначений для навчання студентів, що вони повинні знати про вхід і успіху на робочому місці.

Нова Зеландія є країною приголомшливих і різноманітність природи. Ківі не тільки одним з національних символів - іншими є срібні листя папороті і Кору - а й ім'я новозеландці зазвичай називають себе. Іноземні студенти повинні будете сплатити повну вартість навчання та їх власні витрати на проживання під час навчання в Новій Зеландії установи.

Професійні дослідження Нова Зеландія - Візьміть Професійні дослідження Нова Зеландія . Усі програми Професійні дослідження та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Професійні дослідження, Нова Зеландія

Ступеня
Місце знаходження
Нова Зеландія
Тип навчання
Форма навчання
The University of Waikato

Ви будете досліджувати водій і вплив позаду людства і чому суспільство діє певним чином, коли ви будете вивчати ступінь бакалавра соціальних наук в Ваїкато. Ступінь фокус ... [+]

Бакалавр соціальних наук

Ви будете досліджувати водій і вплив позаду людства і чому суспільство діє певним чином, коли ви будете вивчати ступінь бакалавра соціальних наук в Ваїкато. Ступінь фокусується на сучасних соціальних проблем, способи, якими люди взаємодіють з цими проблемами, і як такі дії можуть бути перевірені і змінені.

Бакалавр Уайкато суспільних наук (BSocSc) буде оскаржувати ваше мислення про світ і людей, які живуть в ньому. Складена в основному в науково-орієнтованої ступеня, то BSocSc охоплює сучасні і відповідні галузі дослідження, такі як трудові відносини, соціальна політика і екологічне планування.... [-]

Нова Зеландія Гамільтон Тауранга
Березень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою