Filter
Ступінь бакалавра
Океанії Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Професійні дослідження Океанії - Професійні дослідження програми МВА Океанії

Ступінь бакалавра - це перший і обов'язковий етап при отриманні вищої освіти. Тривалість навчання на програмах бакалаврату становить від трьох до семи років, в залежності від конкретної програми. Ступінь бакалавра можна отримати з різних дисциплін в області мистецтва і науки.

Ті, хто переслідує професійні дослідження часто виявляють, що така програма є відмінним способом, щоб підготуватися до кар'єри після закінчення навчання. Теми, порушені в цих курсах навчання можуть включати в себе галузеві дані, загальні професійні принципи, або важливі навички, такі як лідерство.

Через численні країн в Океанії, робота і закони випадках дозвіл на роботу сильно відрізняються, з даними про можливість в деяких країнах обмежується. Австралія і Нова Зеландія є самими передовими країнами в області.

Професійні дослідження Океанії - Візьміть Професійні дослідження Океанії. Отримати всі програми Професійні дослідження та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Професійні дослідження, Океанії

Ступеня
Місце знаходження
Океанії
Тип навчання
Форма навчання
The University of Waikato

Ви будете досліджувати водій і вплив позаду людства і чому суспільство діє певним чином, коли ви будете вивчати ступінь бакалавра соціальних наук в Ваїкато. Ступінь фокус ... [+]

Бакалавр соціальних наук

Ви будете досліджувати водій і вплив позаду людства і чому суспільство діє певним чином, коли ви будете вивчати ступінь бакалавра соціальних наук в Ваїкато. Ступінь фокусується на сучасних соціальних проблем, способи, якими люди взаємодіють з цими проблемами, і як такі дії можуть бути перевірені і змінені.

Бакалавр Уайкато суспільних наук (BSocSc) буде оскаржувати ваше мислення про світ і людей, які живуть в ньому. Складена в основному в науково-орієнтованої ступеня, то BSocSc охоплює сучасні і відповідні галузі дослідження, такі як трудові відносини, соціальна політика і екологічне планування.... [-]

Нова Зеландія Гамільтон Тауранга
Березень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою