BACHELORSTUDIES

Професійні дослідження Океанія - Професійні дослідження програми МВА Океанія

Ступінь бакалавра - це перший і обов'язковий етап при отриманні вищої освіти. Тривалість навчання на програмах бакалаврату становить від трьох до семи років, в залежності від конкретної програми. Ступінь бакалавра можна отримати з різних дисциплін в області мистецтва і науки.

Ті, хто переслідує професійні дослідження часто виявляють, що така програма є відмінним способом, щоб підготуватися до кар'єри після закінчення навчання. Теми, порушені в цих курсах навчання можуть включати в себе галузеві дані, загальні професійні принципи, або важливі навички, такі як лідерство.

Через численні країн в Океанії, робота і закони випадках дозвіл на роботу сильно відрізняються, з даними про можливість в деяких країнах обмежується. Австралія і Нова Зеландія є самими передовими країнами в області.

Професійні дослідження Океанія - Візьміть Професійні дослідження Океанія. Отримати всі програми Професійні дослідження та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Професійні дослідження, Океанія Filter

Бакалавр соціальних наук

The University of Waikato
Bachelor 01 March 2020 Денне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Ви будете досліджувати водій і вплив позаду людства і чому суспільство діє певним чином, коли ви будете вивчати ступінь бакалавра соціальних наук в Ваїкато. Ступінь фокусуєтьс ...

Детальніше