BACHELORSTUDIES

Професійні дослідження Північна Америка - Професійні дослідження програми МВА Північна Америка

Ступінь бакалавра можна отримати за успішне завершення навчання на відповідних програмах, які пропонуються університетами та коледжами. Тривалість навчання на бакалавраті може варіюватися від трьох до семи років, це залежить від навчального закладу і програми.

Ті, хто переслідує професійні дослідження часто виявляють, що така програма є відмінним способом, щоб підготуватися до кар'єри після закінчення навчання. Теми, порушені в цих курсах навчання можуть включати в себе галузеві дані, загальні професійні принципи, або важливі навички, такі як лідерство.

Сполучених Штатів Америки знаходиться на континенті Північної Америки. Це третя за величиною країна за розміром у світі. Вона має відносно коротку історію в порівнянні з іншими країнами світу, має один з світових 'и найбільших економік, і має один з світових ' и самих різних груп населення.

Професійні дослідження Північна Америка - Візьміть Професійні дослідження Північна Америка. Отримати всі програми Професійні дослідження та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

5 Результати в Професійні дослідження, Північна Америка Filter

Вища освіта в галузі інформаційних технологій та системної інженерії (онлайн-програма)

Universidad Del Valle De Mexico
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 4 - 5 років інформація Мехіко

Цей онлайновий академічний план дозволяє розвивати навички, орієнтовані на управління та розробку технологічних проектів, заснованих на передових платформах, враховуючи послуги в хмарі, Big Data і Mobile Applications.

бакалавр мистецтв і дизайну

Green River College
Кампус Денне навчання 2 - 4 років Вересень 2020 США Рудий

Студенти можуть зайняти два роки в Грін-Рівер коледжі, а потім перевестися в університет, щоб завершити свою чотирирічну ступінь.

Бакалавр гуманітарних наук в загальноосвітніх навчальних закладах - професійна освіта

Saint Joseph's University Online
Онлайн Заочне навчання Вересень 2020 США Філадельфія

Бакалавр ліберальних студій в рамках загальноосвітніх ступінь завершення програми побудований на навчальній програмі реальної освіти, яка допоможе поліпшити вашу кар'єру та можливості. Розвивайте свої навички як критичного мислителя, творця та новатора у вашому професійному та особистому житті. Зробіть свій новий ступінь бакалавра працювати швидко і ефективно, щоб зробити різницю в якості лідера в будь-якій організації з концентрацією в професійних дослідженнях.

Бакалавр в галузі охорони здоров'я

Ferrum College
Кампус Денне навчання 4 років інформація США Ferrum

Програма Здоров'я та Працездатності сприяє якості життя студентів і Ferrum College через створення та розповсюдження знань, навчання викладачів та інших фахівців, а також обслуговування громади. Програма «Здоров'я та Працездатність» надає студентам можливості для навчання в різних освітніх установах, а також для студентів, які турбують і турбують громадян.

Бакалавр з екологічних наук - природничих наук

University of Mary Washington
Кампус Денне навчання 4 років Серпень 2020 США Фредеріксбург

Екологічна наука UMW - факультет природничих наук досліджує зв'язки між біологією, хімією, фізикою, геологією та наукою про Землю. Наша міждисциплінарна програма заохочує студентів до досліджень та сприяє аналітичному, критичному мисленню та комунікаційним навичкам, які вам потрібні як робочий вчений або викладач.