Bakalavratosvita.com

Професійні дослідження Центральній Америці і Карибському - Професійні дослідження програми МВА Центральній Америці і Карибському

Ступінь бакалавра є вища ступінь, що присвоюється після завершено 120 кредитів. Зазвичай це займає вісім семестрів для завершення ступінь бакалавра. При заповненні бакалавріату, кандидати повинні вивчати загальні курси і вибрала основним конкретній темі. Ступінь бакалавра можна також назвати ступінь бакалавра в певних країнах.

Термін «професійні дослідження» використовується для позначення академічних програм, які розроблені, щоб забезпечити якомога більше підготовки, як це можливо на робочому місці. Студенти можуть дізнатися про конкретної галузі або загальних професійних понять, а також важливих навичок кар'єри.

Центральна Америка є регіоном Північної Америки розташований між південному кордоні Мексики і північно-західним кордоном Колумбії, в Південній Америці. Він складається з Белізу, Гватемали, Гондурасу, Сальвадору, Нікарагуа, Коста-Ріці і Панамі.

Професійні дослідження Центральній Америці і Карибському - Візьміть Професійні дослідження Центральній Америці і Карибському. Отримати всі програми Професійні дослідження та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Професійні дослідження, Центральній Америці і Карибському Filter

Бакалавр соціальних наук (комунікаційні дослідження)

University of Guyana
Кампус Вересень 2020 Гайана Джорджтаун

Бакалавр соціальних наук.

Бакалавр з наук, технологій, інженерії та математики

University of Aruba
Кампус Денне навчання 3 років Вересень 2020 Аруба Ораньєстад

Ця трирічна 180 кредитна програма BA-STEM орієнтована на сталий розвиток в контексті малих острівних держав. Програма покликана підготувати наступне покоління інженерів, аналітиків, розробників політики та дослідників до викликів, що стоять перед досягненням сталого розвитку.