Filter
Ступінь бакалавра
Азії Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Розвиток нерухомості Азії - Розвиток нерухомості програми МВА Азії

Ступінь бакалавра є першим кроком при отриманні вищої освіти, програми бакалаврату пропонуються безліччю університетів і коледжів. Як правило, програми бакалаврату тривають три або чотири роки, але в деяких випадках навчання може тривати до семи років.

Розвиток нерухомості часто включає в себе практичне вивчення та аналіз стадій процесу розвитку майна, який включає як інститут, так і ринок. Сфери навчання можуть включати розробку та управління активами шляхом вивчення фізичних, правових, управлінських та політичних систем.

Азія є світ 'и найбільших і найбільш густонаселений континент, розташованих в основному в східному і північному півкулях. Він займає 8,7% поверхні нашої планети 'и загальну площу поверхні і становить 30% його території.

Розвиток нерухомості Азії - Візьміть Розвиток нерухомості Азії. Отримати всі програми Розвиток нерухомості та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Розвиток нерухомості, Азії

Ступеня
Місце знаходження
Азії
Тип навчання
Форма навчання
Universiti Teknologi Malaysia

Бакалавр наук у галузі землеустрою та розвитку призначений для випуску випускників, які мають компетентні та обізнані в земельних питаннях для управління викликами систем ... [+]

Бакалавр наук у галузі землеустрою та розвитку призначений для випуску випускників, які мають компетентні та обізнані в земельних питаннях для управління викликами системи управління земельними ресурсами в 21 столітті.

Ця програма має на меті зробити управління земельними ресурсами однією з професій, які могли б покращити систему доставки землі в країну.

Піддисципліни, охоплені в програмі, включають:... [-]

Малайзія Skudai
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою