Filter
Ступінь бакалавра
Малайзія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Розвиток нерухомості Малайзія - програми МВА Малайзія Розвиток нерухомості

Ступінь бакалавра є вища ступінь, що присвоюється після завершено 120 кредитів. Зазвичай це займає вісім семестрів для завершення ступінь бакалавра. При заповненні бакалавріату, кандидати повинні вивчати загальні курси і вибрала основним конкретній темі. Ступінь бакалавра можна також назвати ступінь бакалавра в певних країнах.

Розвиток нерухомості часто включає в себе практичне вивчення та аналіз стадій процесу розвитку майна, який включає як інститут, так і ринок. Сфери навчання можуть включати розробку та управління активами шляхом вивчення фізичних, правових, управлінських та політичних систем.

Малайзія є федеральним конституційна монархія в Південно-Східній Азії. Вона складається з тринадцяти штатів і трьох федеральних територій і має загальну суші з 329847 квадратних кілометрів, розділених Південно-Китайським морем на два аналогічні розмірів регіонах півострова Малайзія та Малайзії Борнео.

Розвиток нерухомості Малайзія - Візьміть Розвиток нерухомості Малайзія. Усі програми Розвиток нерухомості та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Розвиток нерухомості, Малайзія

Ступеня
Місце знаходження
Малайзія
Тип навчання
Форма навчання
Universiti Teknologi Malaysia

Бакалавр наук у галузі землеустрою та розвитку призначений для випуску випускників, які мають компетентні та обізнані в земельних питаннях для управління викликами систем ... [+]

Бакалавр наук у галузі землеустрою та розвитку призначений для випуску випускників, які мають компетентні та обізнані в земельних питаннях для управління викликами системи управління земельними ресурсами в 21 столітті.

Ця програма має на меті зробити управління земельними ресурсами однією з професій, які могли б покращити систему доставки землі в країну.

Піддисципліни, охоплені в програмі, включають:... [-]

Малайзія Skudai
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою