Bakalavratosvita.com

Розвиток нерухомості Skudai - Розвиток нерухомості програм Розвиток нерухомості Skudai, Skudai

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Розвиток нерухомості може використовувати зв'язки з місцевими діловими колами для вигоди та посилення навчання учнів. Члени факультету можуть враховувати переваги своїх професійних навичок у розробці та побудові класних проектів на основі реальних життєвих ситуацій.

Якщо вам потрібно найкраще дослідження навколишнього середовища в Азії, зареєструється в системі вищої освіти в Малайзії.Це країна з багатою культурою і величезною діяльності, щоб залишити вас розважали і розслабленою, як ви вчилися в країні

Розвиток нерухомості Skudai - Візьміть Bachelor Skudai. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Розвиток нерухомості, Skudai Filter

Бакалавр наук (земельна адміністрація

Universiti Teknologi Malaysia
Кампус Денне навчання 4 років Лютий 2020 Малайзія Skudai

Бакалавр наук у галузі землеустрою та розвитку призначений для випуску випускників, які мають компетентні та обізнані в земельних питаннях для управління викликами системи управління земельними ресурсами в 21 столітті.