BACHELORSTUDIES

Bachelor Pskov - Bachelor програм Bachelor Pskov, Pskov

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Росії чи, офіційно відомий також як Росія, є країною, в Північній Євразії. Освіта в Росії забезпечується переважно з боку держави і регулюється Міністерством освіти і науки. У Росії, вона займає близько 70% навчального часу для контакту занять з викладачем, інші 30% робочого навантаження присвячені самостійного вивчення матеріалу.

Bachelor Pskov - Візьміть Bachelor Pskov. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

Bachelor in Innovatics

Pskov State University
Bachelor
01 Вер 2020
<
Денна
<
4 років
17 Сер 2020
російський
Кампус
Онлайн

Specialists in innovation management are trained to be well versed in technical issues, in the development and economic justification of projects for the creation and introduc ...

Детальніше

Bachelor in Pedagogical Education

Pskov State University
Bachelor
01 Вер 2020
<
Денна
<
4 років
17 Сер 2020
російський
Кампус
Онлайн

The purpose of the educational program is to develop students' personal qualities, as well as the formation of general cultural and professional competencies, which are the ba ...

Детальніше