BACHELORSTUDIES

Секретаріат Португалія - програми МВА Португалія Секретаріат

Ступінь бакалавра є вища ступінь, що присвоюється після завершено 120 кредитів. Зазвичай це займає вісім семестрів для завершення ступінь бакалавра. При заповненні бакалавріату, кандидати повинні вивчати загальні курси і вибрала основним конкретній темі. Ступінь бакалавра можна також назвати ступінь бакалавра в певних країнах.

Курс в секретаріаті, як правило, поглинає обов'язки колективної групи осіб, офісу чи відділу в цілому. Дослідження можуть включати в себе вивчення тих, хто відповідає за виконання планових адміністративних та канцелярських завдань для офіційної державної чи міжнародної організації.

Португалія є однією з найтепліших європейських країнах. Університетські програми є дуже доступними. Насправді Португалія має один з найнижчих вартість життя для студентів. Насолоджуйтесь великим пляжів в Алгарве чи старі крила історії в столиці Лісабоні.

Секретаріат Португалія - Візьміть Секретаріат Португалія . Усі програми Секретаріат та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Секретаріат, Португалія Filter

Ступінь у секретарської адміністрації

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Lamego (ESTGL)
Bachelor
<
Денна
Portuguese (Portugal)
Кампус

Ступінь бакалавра в Секретаріаті адміністрації спрямована на навчання старших кваліфікований персонал для виконання функцій у різних галузях управління, а саме: Адміністративн ...

Детальніше