Filter
Ступінь бакалавра
Бельгія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Соціальні дослідження сталого розвитку Бельгія - програми МВА Бельгія Соціальні дослідження сталого розвитку

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Класи соціальної стійкості часто включають сукупність соціальних та природно-наукових досліджень, які оцінюють закономірності у часі та передбачають довголіття цих тенденцій. Дослідження можуть включати загальні теми, що включають в себе наслідки дій людини для інших людей, їх вплив на навколишнє середовище та навпаки.

Бельгія відома як серце Європи та центром міжнародних мереж. Як іноземні студенти в Бельгії ви бути оточений мультикультурного співтовариства.

Соціальні дослідження сталого розвитку Бельгія - Візьміть Соціальні дослідження сталого розвитку Бельгія. Усі програми Соціальні дослідження сталого розвитку та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Соціальні дослідження сталого розвитку, Бельгія

Ступеня
Місце знаходження
Бельгія
Тип навчання
Форма навчання
Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles

Бакалавр з соціальної екології організований на три роки навчання, протягом дня. CESS необхідно (або еквівалент диплома завершення вторинного або бакалаврату). ... [+]

.

Бакалавр з соціальної екології організований на три роки навчання, в протягом дня. CESS необхідно (або еквівалент диплома завершення вторинного або бакалаврату).

Атмосфера EOS характеризується дуже різноманітною студентської населення: багато національностей, широкий діапазон вікових груп, починаючи від 18 років до 40 років, ідеальне поєднання, студенти з пристрастями, культури, інтересів дуже різні, молоді люди з почуттям відповідальності, дорослих вже на робочому місці. Все об'єднуються, щоб дати ОСВІТИ живий атмосферу.... [-]

Бельгія Брюссель
Вересень 2020
французький
Денне навчання
6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою