BACHELORSTUDIES

Соціальні дослідження сталого розвитку Бельгія - програми МВА Бельгія Соціальні дослідження сталого розвитку

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Класи соціальної стійкості часто включають сукупність соціальних та природно-наукових досліджень, які оцінюють закономірності у часі та передбачають довголіття цих тенденцій. Дослідження можуть включати загальні теми, що включають в себе наслідки дій людини для інших людей, їх вплив на навколишнє середовище та навпаки.

Бельгія відома як серце Європи та центром міжнародних мереж. Як іноземні студенти в Бельгії ви бути оточений мультикультурного співтовариства.

Соціальні дослідження сталого розвитку Бельгія - Візьміть Соціальні дослідження сталого розвитку Бельгія. Усі програми Соціальні дослідження сталого розвитку та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Соціальні дослідження сталого розвитку, Бельгія Filter

Бакалавр в області соціальної екології

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles
Кампус Денне навчання 6 років Вересень 2020 Бельгія Брюссель

Бакалавр з соціальної екології організований на три роки навчання, протягом дня. CESS необхідно (або еквівалент диплома завершення вторинного або бакалаврату).