Bakalavratosvita.com

Соціальні дослідження сталого розвитку Канада - програми МВА Канада Соціальні дослідження сталого розвитку

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Класи соціальної стійкості вважаються міждисциплінарними. Дослідження можуть включати інформацію, корисну для державних установ, енергетичного сектору та груп захисту навколишнього середовища. Курси можуть вивчати стійкість дій і поведінки з плином часу по відношенню до людей.

Канада є північноамериканської країні, що складається з десяти провінцій і трьох територій. Розташований в північній частині континенту, вона простягається від Атлантики до Тихого океану і на північ у Північний Льодовитий океан.

Соціальні дослідження сталого розвитку Канада - Візьміть Соціальні дослідження сталого розвитку Канада . Усі програми Соціальні дослідження сталого розвитку та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Соціальні дослідження сталого розвитку, Канада Filter

Бакалавр світових та міжнародних досліджень

Carleton University Undergraduate
Кампус Денне навчання 4 років інформація Канада Оттава

Програма бакалавра Карлтона з глобальних та міжнародних досліджень (BGInS) використовує переваги та переваги Карлтона, щоб забезпечити бакалаврську освіту в глобальних та міжнародних питаннях, що може дати вам перевагу на сучасному ринку праці, таких як глобальний розвиток, глобальне нерівність та соціальні зміни, глобальні політика тощо