Bakalavratosvita.com

Програми Соціальні дослідження сталого розвитку, Пошук кращих програм Bachelor тут! - Bachelor

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Класи соціальної стійкості часто включають сукупність соціальних та природно-наукових досліджень, які оцінюють закономірності у часі та передбачають довголіття цих тенденцій. Дослідження можуть включати загальні теми, що включають в себе наслідки дій людини для інших людей, їх вплив на навколишнє середовище та навпаки.

Програми Соціальні дослідження сталого розвитку: Шукати тут для програм МВА. Отримати всі школи та Bachelor інформації directely, заощадити час і звернутися до Bachelor прийому в 3 кліка тут!

4 Результати в Соціальні дослідження сталого розвитку Filter

Бакалавр по стійкої технології науки Будівництво

The Seattle Colleges
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Сіетл

"Зелені" та стійкі будівлі не припиняються з завершенням будівництва - вони складаються з поточних, інтерактивні системи, які вимагають передові знання та навички для розробки, управління та діагностики з плином часу. Швидкі темпи технологічних змін і проблем вимагає передового досвіду, знань і набори навичок тих, хто звинувачується постійного догляду і розвитку стійких будівель і навколишнього середовища.

Бакалавр інженерії (будівництво та інфраструктура) (відзнаки)

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Кампус Денне навчання Заочне навчання 4 - 8 років інформація Австралія Мельбурн + 1 більше

Ваша кар'єра в галузі цивільного будівництва Громадяни та інженери-інженери планують, проектують, конструюють, контролюють, управляють та обслуговують найважливішу інфраструктуру нашої сучасної спільноти.

Бакалавр світових та міжнародних досліджень

Carleton University Undergraduate
Кампус Денне навчання 4 років інформація Канада Оттава

Програма бакалавра Карлтона з глобальних та міжнародних досліджень (BGInS) використовує переваги та переваги Карлтона, щоб забезпечити бакалаврську освіту в глобальних та міжнародних питаннях, що може дати вам перевагу на сучасному ринку праці, таких як глобальний розвиток, глобальне нерівність та соціальні зміни, глобальні політика тощо

Бакалавр в області соціальної екології

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles
Кампус Денне навчання 6 років Вересень 2020 Бельгія Брюссель

Бакалавр з соціальної екології організований на три роки навчання, протягом дня. CESS необхідно (або еквівалент диплома завершення вторинного або бакалаврату).