Bakalavratosvita.com

Програми Соціальні науки, Пошук кращих програм Bachelor тут! - Bachelor

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.

Соціальні науки допомагають студентам краще зрозуміти взаємодію та системи всередині людського суспільства. Запитані теми можуть включати в себе, як громади та населення формують уряди, створюють закони, розвивають економічні системи або як люди приймають рішення.

Програми Соціальні науки: Шукати тут для програм МВА. Отримати всі школи та Bachelor інформації directely, заощадити час і звернутися до Bachelor прийому в 3 кліка тут!

283 Результати в Соціальні науки Filter

LLB (Hons) Закон з урядом та політикою

The University of Law Undergraduate Programmes
Кампус Денне навчання 3 років Вересень 2020 Великобританія Лондон Лідс + 1 більше

Наш LLB (Hons) Закон з урядом та політикою є ступенем кваліфікаційного права, що вивчається протягом трьох років з варіантами, які зосереджені на уряді та політиці. Він призначений для студентів, які бажають продовжувати свою кар'єру в правових або громадських, центральних та місцевих органах влади або у комерційному секторі та мають інтерес до уряду та політики.

Бакалавр з політичних наук

The British University in Egypt
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Єгипет Каїр

Програма спрямована на надання студентам можливості отримати оцінку національних та міжнародних перспектив з багатьох аспектів професійного життя; що, в свою чергу, може полегшити кар'єру випускників у різних сферах, таких як дипломатична служба, журналістика, наука, право, та неурядові організації з розвитку. Це включає усвідомлення регіональної політики, культурної чутливості, впливу міжнародної політики та ознайомлення з правовими та економічними рамками.

Бакалавр соціальної патології і профілактики

University of Hradec Králové, Faculty of Education
Кампус Денне навчання 6 семестри інформація Чеська Республіка Градец Кралове

Соціальної патології і профілактики є ступінь бакалавра польових досліджень в рамках навчальної програми Спеціалізація в галузі педагогіки, який був організований в очній формі навчання.

Б.А.

George Mason University Korea
Кампус Денне навчання 4 років Березень 2020 Південна Корея Інчхон

Світ стає все більш зв'язаним, і здатність створювати та підтримувати міжкультурні зв'язки є більш важливою, ніж будь-коли. Оскільки наслідки насильства та конфліктів відчуваються в усьому світі, ми бачимо все більше і більше можливостей для співпраці, вирішення проблем та миростроительства в місцевих громадах та через міжнародні бар'єри.

Програма бакалавра в галузі політології

Bratislava International School Of Liberal Arts
Кампус Денне навчання 3 років інформація Словаччина Братислава

Всі наші аспіранти зі ступенем в політології, з концентрацією в будь-якому міжнародних відносин, Центральної європейських досліджень, або політичної думки. BISLA також гнучкість у наданні направлення дослідження для студентів з особливими інтересами і пропонує широкий вибір позакласних курсів незасчітиваемие безкоштовно (наприклад, іноземні мови, презентації та аргументації навичок, і т.д.)

Бакалавр уряду та міжнародної політики

George Mason University - Undergraduate Programs
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 США Ферфакс Вашингтон + 1 більше

Програма бакалавра мистецтв у галузі державної політики та міжнародної політики в Шарлі політики і уряду Шар університету Джорджа Мейсона ідеально підходить для студентів, які зацікавлені в кар'єрі політичного аналізу, міжнародних відносин, державної служби, права, кампаній чи досліджень.

Бакалавр міжнародних відносин

American University of Cyprus
Кампус Денне навчання 4 років Лютий 2020 Кіпр Нікосія

Міжнародні відносини - одна з найпопулярніших навчальних сфер для іноземних студентів. Саме вивчення міжнародних проблем та питань охоплює політичні, економічні, військові, технологічні, культурні та екологічні теми. Курси кафедри включають політологію, право, дипломатію, міжнародну політику, геополітику, геостратегію, політичну історію та політичну думку, європейські студії, міжнародні організації, економіку, бізнес.

Бакалавра політології

Bar-Ilan University
Кампус Денне навчання 3 років Жовтень 2020 Ізраїль Рамат Ган

Якщо ви користуєтеся новинами, а висвітлення в засобах масової інформації просто недостатньо; якщо ви знайдете історичні та політичні процеси, що клепають; якщо ви хочете зрозуміти, як працюють різні гілки влади; якщо ви мрієте про кар'єру в політиці або громадській службі; Коротше кажучи, якщо ви хочете більше дізнатися про системи, що впливають на наше життя, політологія є найкращим вибором для вас!

Бакалавр з психології

Monmouth College
Кампус Денне навчання 4 років інформація США Монмут

Студенти з спеціальності «Психологія» навчиться розуміти біологічні, розвиваючі та соціальні детермінанти поведінки людини та тварин. Наша програма надасть вам інструменти, необхідні для досягнення успіху у вашій майбутній кар'єрі, надаючи інтелектуальну та практичну участь через стажування, участь у конференціях, подорожі та дослідження.

Бакалавр з глобальних досліджень

Lawrence University
Кампус Денне навчання 4 років інформація США Appleton

У глобальних дослідженнях ми досліджуємо широкий спектр культурних, політичних, релігійних, економічних та екологічних питань, які виникають, коли ми розглядаємо світ як взаємопов'язане ціле. Ця міждисциплінарна майстерня дозволить вам ставитися до питань, які не обмежуються однією країною або регіоном, але думати про свої питання з глобальної точки зору. У той же час, ми шукаємо шляхи, що глобальні перспективи можуть змінити нашу точку зору на місцеві питання, що стосуються нашої спільноти.

Бакалавр з психології

Ohio Wesleyan University
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Делавер

Вивчення психології відкриває двері у світ можливостей, а випускники психології ОУУ виконують важливу роботу у багатьох галузях країни. Фахівці з психології збирають і аналізують дані та навчаються повідомляти про спостережені тенденції. Багато хто також займається унікальними проектами з професорами.

Бакалавр соціальних наук (з відзнакою) з європейських студій

Hong Kong Baptist University - Faculty of Social Sciences
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Гонконг

У рамках BSocSc (Hons) з європейських студій, політологія надає дисциплінарне ядро, яке підкріплюється історією та (культурними) галузевими дослідженнями, бізнесом / економікою або курсами комунікації. Студенти також проходять ретельну підготовку німецькою або французькою мовами до рівня академічної та професійної мови.

Психологія ступенів

Southwestern Oklahoma State University
Кампус Вересень 2020 США Уетерфорд

Психологія є одним з найпопулярніших ступенів бакалавра в світі. Це зрозуміло, тому що ступінь психології пропонує студентам можливості для особистого зростання, відкриваючи двері для ряду цікавих та складних кар'єри. Крім того, це поле дає студентам можливість адаптувати свої навчальні програми та програми до дисертації, щоб зосередитись на конкретних областях, які звертаються до конкретних інтересів.

Бакалавр соціальних наук в азіатських та міжнародних студіях

City University of Hong Kong
Кампус Денне навчання 4 років інформація Гонконг Коулун Тонг

Програма з азіатських та міжнародних досліджень (AIS) досліджує захоплюючу центральність Азії (включаючи Гонконг) у світових справах, допомагаючи студентам розвивати знання про політику, культуру, економіку та суспільства цього динамічного, провідного світу регіону.

Бакалавр соціальної роботи

University of North Alabama College of Arts and Sciences
Кампус Денне навчання 4 років інформація США Флоренція

Випускник BSW має право на негайне застосування, щоб стати ліцензованим професійним соціальним працівником. Ступінь BSW надає студентам можливість розпочати професійну практику соціальної роботи в державних та приватних установах соціального обслуговування на місцевому, державному та федеральному рівнях, які надають різноманітні послуги різноманітному населенню.