BACHELORSTUDIES

Спортивна наука Гонконг - програми МВА Гонконг Спортивна наука

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.

Вивчення спортивної науки може допомогти студентам підготуватися до різних кар'єри в тренерському, управління або наукового аналізу спорту. Є також робочі місця, наявні в цій галузі в сфері фізичної культури і управління фітнес.

Гонконг, розташована на південному узбережжі Китаю, країна є одним з двох спеціальних адміністративних районів Китайської Республіки. Гонконг 'и вищої освіти знаходиться в структурі Англії, а також міжнародними системами. Він знаходиться у веденні країни 'и Бюро з освіти.

Спортивна наука Гонконг - Візьміть Спортивна наука Гонконг. Усі програми Спортивна наука та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Спортивна наука, Гонконг Filter

Бакалавр освіти (з відзнакою) (Спортивна наука)

The Education University of Hong Kong
Bachelor
<
Денна
<
4 років
англійська
Кампус

В даний час в Гонконзі немає програм для студентів спеціально в галузі природничо-наукової освіти, де фокус спортивної науки. Існують програми, які належать до широкого спектр ...

Детальніше