BACHELORSTUDIES

Спортивний бізнес-менеджмент Північна Америка - Спортивний бізнес-менеджмент програми МВА Північна Америка

Ступінь бакалавра - це перший і обов'язковий етап при отриманні вищої освіти. Тривалість навчання на програмах бакалаврату становить від трьох до семи років, в залежності від конкретної програми. Ступінь бакалавра можна отримати з різних дисциплін в області мистецтва і науки.

Ступінь бакалавра в галузі управління бізнес прагне навчити студентів, як бізнес працює в контексті спорту. Студенти будуть вивчати фундаментальні суб'єктів підприємництва управління, таких як бухгалтерський облік, керівництво або фінансів. І навчіться застосовувати цю інформацію до спорту пов'язаних з ним підприємств і подій. Випускники будуть мати можливість зробити кар'єру в різних рівнів спортивної індустрії.

Spanning 23 країн, Північна Америка є континентом заповнені освітніх можливостей. Студенти мають можливість навчатися на декількох мовах і розвивати розуміння абсолютно різних культур.

Спортивний бізнес-менеджмент Північна Америка - Візьміть Спортивний бізнес-менеджмент Північна Америка. Отримати всі програми Спортивний бізнес-менеджмент та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Спортивний бізнес-менеджмент, Північна Америка Filter

бакалавра в галузі спортивної адміністрації

Simpson College
Bachelor
<
Денна
<
4 років
англійська
Кампус

Спорт Адміністрація мінорним або призначена для обслуговування інтересів і професійних можливостей для студентів, які мають ділову сторону спорту і фізичної культури. Спорт Ад ...

Детальніше

розваги, спорт і управління просування

Northwood University
BBA
<
Денна
<
4 років
англійська
Кампус

З програмою, розваги, Спорт & просування управління Northwood, ви можете продовжити кар'єру в бізнесі, але в тіні. ...

Детальніше