BACHELORSTUDIES

Спортивний бізнес-менеджмент США - програми МВА США Спортивний бізнес-менеджмент

Ступінь бакалавра є чотирирічного бакалаврату ступеня і є стандартом для вищої освіти в більшості країн світу. Ступінь бакалавра можуть бути отримані в державних університетах, в приватних університетах, в коледжах і університетах через Інтернет.

Спортивний менеджмент бізнес є областю бізнесу, в якому навчаються фахівці управління бізнесом спортсмена або спортивної організації. Загальні галузі вивчення і практики для спорту бізнес-менеджерів включають в себе спортивний маркетинг, фінанси і право.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Спортивний бізнес-менеджмент США - Візьміть Спортивний бізнес-менеджмент США. Усі програми Спортивний бізнес-менеджмент та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Спортивний бізнес-менеджмент, США Filter

бакалавра в галузі спортивної адміністрації

Simpson College
Bachelor
<
Денна
<
4 років
англійська
Кампус

Спорт Адміністрація мінорним або призначена для обслуговування інтересів і професійних можливостей для студентів, які мають ділову сторону спорту і фізичної культури. Спорт Ад ...

Детальніше

розваги, спорт і управління просування

Northwood University
BBA
<
Денна
<
4 років
англійська
Кампус

З програмою, розваги, Спорт & просування управління Northwood, ви можете продовжити кар'єру в бізнесі, але в тіні. ...

Детальніше