BACHELORSTUDIES

Спортивний менеджмент Данія - програми МВА Данія Спортивний менеджмент

Має спорту завжди була ваша пристрасть? Хочете перетворити свою пристрасть у професію, і об'єднати його з цінними управління знаннями? Все це в умовах жорсткої конкуренції та міжнародної обстановки? Візьміть ступінь бакалавра в галузі спортивного менеджменту в Данії і отримати захоплюючі кар'єру в середовищі спорту!

Бакалавр в області спортивного менеджменту в Данії буду вчити вас таких областях, як спортивний менеджмент і маркетинг, спортивний економіки або спорту законів. Ви також дізнаєтеся про цілому спортивного бізнесу, не виключаючи спортивні заходи, професійний спорт, приватним і державним підприємствам спорту. Крім того, ви отримаєте загальну теоретичну підготовку в галузі менеджменту, права або управління подіями.Приймаючи ступінь бакалавра в галузі спортивного менеджменту в Данії також дасть вам можливість вчитися на деякі з кращих університетів Європи та мережевих зі студентами з усього світу.

Прийнявши бакалавра в Sports Management в Данії, ви могли б знайти собі роботу планування спортивних заходів або біг професійні спортивні заходи. Не соромтеся, подивіться на параметри, вказані нижче, і знайти собі школу прямо зараз!

1 Результати в Спортивний менеджмент, Данія Filter

Бакалавр в галузі управління спортом

University College of Northern Denmark
Bachelor
Вер 2021
<
Денна
<
3 семестри
15 Бер 2021
англійська
Кампус

Ви хочете взяти участь у координації та проведенні заходів з спорту та відпочинку? Ви природний керівник і менеджер? Ви шукаєте можливість залучити широкий спектр зацікавлених ...

Детальніше