BACHELORSTUDIES

Спорт на відкритому повітрі Європа - Спорт на відкритому повітрі програми МВА Європа

Ступінь бакалавра можна отримати за успішне завершення навчання на відповідних програмах, які пропонуються університетами та коледжами. Тривалість навчання на бакалавраті може варіюватися від трьох до семи років, це залежить від навчального закладу і програми.

Заняття з відкритих спортивних занять можуть включати різноманітні види спорту, включаючи все, починаючи від скелелазіння та рюкзака до гольфу. Курси з відкритих видів спорту також можуть передбачати навички управління та лідерства, корисні для тих, хто шукає роботу на відкритому повітрі.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Спорт на відкритому повітрі Європа - Візьміть Спорт на відкритому повітрі Європа. Отримати всі програми Спорт на відкритому повітрі та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Спорт на відкритому повітрі, Європа Filter

Ступінь бакалавра в галузі пригод та навчання на свіжому повітрі

Humak University of Applied Sciences
Фінляндія, Гельсінкі
Bachelor
Вересень 2020
<
Денне навчання
<
42 місяці
22 Jan 2020
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Навчання в Humak University of Applied Sciences , провідному вищому навчальному закладі з пригодницької освіти Фінляндії. Педагог громади навчає фахівців з пригодницької та ві ...

Детальніше