BACHELORSTUDIES

Програми Спорт і психологічні вправи, Пошук кращих програм Bachelor тут! - Bachelor

Студенти, які розглядають нову кар'єру, можуть виявити, що для багатьох професій потрібна ступінь бакалавра. Це найбільш поширений тип вищої освіти, який шукав, і отримання ступеня може відкрити шлях до нової, більш прибуткової кар'єри. Бакалаврські ступені можуть бути зароблені в багатьох галузях навчання.

Що таке бакалавр у галузі психології та спорту? Ті, хто пристрасний до спорту, можуть вирішити вивчити одну з цих програм. Заробляючи ступінь в галузі спорту та психології фізичного вправ, готує студентів зрозуміти, як розум і тіло працюють разом у фізичній діяльності. Курси можуть включати анатомію, фізіологію, психологію та інші теми психічного здоров'я. Заробіток ступеня бакалавра готує учня до вступу на полі або продовжувати закінчити випускник курсових робіт.

Ті, хто заповнює вимоги до отримання ступеня спортивної та психологічної фізики, навчають різноманітних навичок. Наприклад, випускники навчаються, як допомагати іншим підвищувати самооцінку та імідж тіла, як мотивувати інших і як включити методики консультування, такі як медитація та візуалізація.

З багатьма різними навчальними закладами, які пропонують ступінь бакалавра в спортивних та фізичних вправах, студенти можуть зацікавитися конкретними деталями, такими як вартість та тривалість виконання. Для отримання додаткової інформації рекомендується індивідуально проконсультуватися у школах.

Заробіток ступеня в цьому напрямку навчає студентів допомогти спортсменам морально готуватися до ігор та інших спортивних заходів. Випускники також можуть знайти кар'єру, яка допомагає клієнтам, які борються з проблемами психічного здоров'я, такими як депресія та тривога, і направити їх на роботу з їх проблемами з фізичною активністю. Офіційні назви посад можуть включати спортивного психолога, соціального працівника, спортивного радника, спеціаліста з спортивної реабілітації, командного терапевта, асистента, головного тренера та спеціаліста з спортивних досліджень.

Місцеві та міжнародні програми доступні на повний робочий день, неповний робочий день або онлайн. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

4 Результати в Спорт і психологічні вправи Filter

Бакалавр з фізичних вправ

North Central College
Bachelor
<
Денна
<
4 років
англійська
Кампус

Ступінь з фізичних вправ підготує вас до кар'єри як професіонала фізичних вправ у швидко зростаючому світі здоров'я, фітнесу та працездатності людини. Його широка основа навча ...

Детальніше

ступінь в галузі науки про фізичну активність і спорту

Universidade da Coruña
Bachelor
<
Денна
<
4 років
іспанська
Кампус

Факультет спортивних наук і фізична культура УКА вперше ввести конкретні навчальні плани маршрутів в навчальному плані за фахом фізичного виховання (INEFC поруч з Барселоною, ...

Детальніше

ба в кінезіології і фізичних вправ наук

University of Hawaii, Hilo
BA
<
Денна
<
4 років
англійська
Кампус

Програма KES надає студентам різноманітних високої якості навчання і можливостей в рамках галузі охорони здоров'я, фізичної культури, відпочинку і науки вправ. ...

Детальніше

бакалавр фізичної і спортивної науки (Бесс)

Charles Darwin University
Bachelor
Січ 2021
<
Денна
<
заочно
<
3&nbsp;-&nbsp;6 років
англійська
Кампус

Вправа та спорт Наука курс призначений для оснащення випускників, як союзних медичних працівників, які використовують вправи як втручання для поліпшення здоров'я та фітнесу, п ...

Детальніше