BACHELORSTUDIES

Спорт Південно-Африканська Республіка - програми МВА Південно-Африканська Республіка Спорт

Ступінь бакалавра - це ступінь, який можна отримати при навчанні в університеті і коледжі. Щоб отримати ступінь бакалавра, необхідно успішно пройти всі необхідні навчальні курси, залежно від навчального закладу, на це може піти від трьох до семи років.

Програми і курси по спорту в області науки, бізнесу або фізіотерапії готують студентів до роботи тренерами, керівниками або помічниками в спортивних організаціях. Студенти, які обрали програми з фізичної терапії та навчання, зможуть також працювати в школах або в рекреаційних організаціях.

Південної Африки, офіційно Південно-Африканській Республіці, є країною, розташованої на південному краю Африки. Вона розділена на дев'ять провінцій. Південна Африка є не тільки відправна точка, вона сама по собі є фантастичним місцем з багатою культурою, фауну і флору та історії.

Спорт Південно-Африканська Республіка - Візьміть Спорт Південно-Африканська Республіка. Усі програми Спорт та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Спорт, Південно-Африканська Республіка Filter

Бакалаврі / BCom зі спортивного менеджменту

University of Johannesburg
Південно-Африканська Республіка, Йоганнесбург
Bachelor
Січень 2020
<
Денне навчання
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Зміст курсу програми «З відзнакою» включає методологію досліджень, практику управління спортом, управління об'єктами та подіями, спортивний маркетинг, спортивні фінанси, управ ...

Детальніше