Bakalavratosvita.com

Програми Дослідження сталого економічного розвитку, Пошук кращих програм Bachelor тут! - Bachelor

Коледжі та університети відзначають ступінь бакалавра після закінчення певного курсу навчання. Залежно від ступеня уваги, програма може тривати десь від трьох до семи років, щоб завершити. Це ступінь бакалаврату базового рівня, який повинен бути зароблений, перш ніж перейти до програми магістра або докторантури.

Що таке бакалавр із сталого розвитку економіки? Багато програм для цього ступеня включають як курси з академічної теорії, так і можливості для практичного досвіду. Навчаються курси можуть включати лінійну алгебру, математичний аналіз, основи економічної теорії, ймовірність та статистика, бухгалтерський облік, макроекономіка, мікроекономіка, екологічна економіка, інституційна економіка, інноваційна економіка та економетрія.

Переваги цього типу програми є далекосяжними. Студенти такого ступеня часто навчаються бути ефективними та ефективними. Розуміння економіки на кількох рівнях також може підготувати учня до унікального способу взаємодіяти зі світом.

Загальна вартість ступеня бакалавра буде залежати від тривалості програми, конкретної установи та статусу резидентури студента. Наприклад, коротша програма в державній школі може бути набагато меншою, ніж довга програма в приватній школі.

Робота в цій галузі включає позиції у всьому світі. Висококваліфікований економіст може стати головою провідної глобальної компанії або менеджером дослідницького центру. Випускникам цього типу програми також може стати підприємцем та почати свій власний бізнес. Там можуть бути навіть посади в якості директорів або керівників державних органів, які можуть допомогти у формуванні та розвитку економічної політики свого конкретного регіону або країни.

Обидві традиційні програми, які відбуваються в університетському містечку та програми, які є повністю онлайн, можна знайти у всьому світі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

6 Результати в Дослідження сталого економічного розвитку Filter

Бакалавр в області якості і стійкості

Institut Africain de Management
Кампус Денне навчання 6 семестри Лютий 2020 Сенегал Дакар

Якість та сталий розвиток є реальністю, у відповідь на найбільших проблем, що стоять перед підприємствами сьогодні: стійке збільшення вартості енергії, "талант війна" вимог прозорості.

Бакалавр ділової та комерційної діяльності (сталий бізнес)

University of Southern Queensland (USQ)
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 3 років інформація Австралія Тувумба Спрінгфілд Австралія Інтернет + 4 більше

Сталий бізнес є дуже актуальним, створюючи величезну кількість політичних та соціальних інтересів. Маючи ступінь бакалавра ділового та комерційного бізнесу США (Sustainable Business), ви будете зосереджені на бізнес-операціях, а також зрозумієте науку, яка спирається на потребу в стабільних практиках та знаннях, щоб знайти ефективні та практичні рішення проблем, що стоять перед бізнесом. Охоплені сфери охоплюють екологічні дослідження, біорізноманіття, охорону природи, екологічне законодавство, стабільну економіку, стійкий бізнес та стійкий облік та фінанси.

Бакалавр в галузі сталого бізнесу

Aquinas College
Кампус Денне навчання 4 років інформація США Гранд-Репідс

Стабільність ділової практики відновлює якість навколишнього середовища, сприяє стабільним і здоровим громадам і підвищує довгострокову прибутковість. Програма Aquinas Sustainable Business Degree сприяє екологічному та соціальному інтелекту у всіх бізнес-рішеннях і є першою програмою для студентів такого роду в Мічигані та США.

Бакалавр в області сталого розвитку інноваційної економіки

Irkutsk National Research Technical University
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Росія Іркутськ

Програма бакалавра «Сталий інноваційна економіка» англійською мовою спрямована на підготовку висококваліфікованих економістів та керівників провідних світових компаній, державних органів, дослідницьких центрів та університетів. Програма включає фундаментальні тренінги в галузі сучасної економічної теорії, математики, технологій обробки інформації, статистики, економетрії з інноваційними та екологічними упередженнями.

Професійний бакалавр з інформаційних технологій для сталого розвитку

Latvia University of Life Sciences and Technologies
Кампус Денне навчання 4 років Відкритий конкурс Латвія Єлгава

Інформаційні технології для сталого розвитку - це сфера дисципліни інформаційних технологій. Рішення для сталого розвитку є важливою складовою для майбутнього розвитку суспільств, яка одночасно поєднується з розумним управлінням ресурсами та збереженням навколишнього середовища. Ця навчальна програма забезпечує знання інформаційних технологій з акцентом на стійкість створених програмних та апаратних рішень.

Бакалавр з наук, технологій, інженерії та математики

University of Aruba
Кампус Денне навчання 3 років Вересень 2020 Аруба Ораньєстад

Ця трирічна 180 кредитна програма BA-STEM орієнтована на сталий розвиток в контексті малих острівних держав. Програма покликана підготувати наступне покоління інженерів, аналітиків, розробників політики та дослідників до викликів, що стоять перед досягненням сталого розвитку.