Filter
Ступінь бакалавра
Латвія Тип навчання: Заочне навчання Форма навчання: Всі

Заочне навчання Технологічні дослідження Латвія - Технологічні дослідження програми Технологічні дослідження Латвія

Ступінь бакалавра є першим кроком при отриманні вищої освіти, програми бакалаврату пропонуються безліччю університетів і коледжів. Як правило, програми бакалаврату тривають три або чотири роки, але в деяких випадках навчання може тривати до семи років.

Технологія в широкому сенсі - це сукупність процесів, які використовуються для створення товарів чи послуг. Технологія вивчає і розробляє процеси, що часто застосовуються в роботі різних машин або пристроїв.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Латвії, офіційно Латвійської Республіки, є країною, в Балтійському регіоні Північної Європи. Вона межує на півночі з Естонією, на півдні з Литвою, на сході межує з Росією, а на південний схід Білорусі. Латиші прибалтійських народів, культурно пов'язані з литовцями. Капітал Ризі, яка є домом для Латвійського університету з більш ніж 23 000 учнів.

Заочне навчання Bachelor Латвія - Візьміть Заочне навчання Bachelor Латвія. Усі Заочне навчання програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Технологічні дослідження, Латвія, Заочне навчання

Transport and Telecommunication Institute

Програма бакалавра природничих наук в галузі інформатики здійснюється на факультеті комп'ютерних наук та електроніки відповідно до Міністерства освіти і науки Латвійської ... [+]

КОМП'ЮТЕРНІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

НА ДЕРЕЗНОМУ НАГРАДУ: Бакалавр природничих наук в галузі комп'ютерних наук

МОЖЛИВІ ФОРМИ ОСВІТИ:

· Денне навчання: 4 академічні роки

· Неповний робочий день: 5 академічних років

ІСТОРІЯ МОВА: латвійська, англійська

ВИМОГИ ВІДПОВІДІ: середня освіта

Що пропонує ПРОГРАМА?... [-]

Латвія Riga
Відкритий конкурс
англійська,російський
Денне навчання
4 - 5 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою