close

Фільтри

Див. результати

Програми Технології продуктів харчування та напоїв, Пошук кращих програм Bachelor тут! - Bachelor

Якщо ви приймаєте рішення про продовження навчання, щоб вступити в певну область кар'єри або просто бажаєте продовжити навчання, після закінчення стандартного курсу ви можете отримати ступінь бакалавра. Універсаль… Детальніше

Якщо ви приймаєте рішення про продовження навчання, щоб вступити в певну область кар'єри або просто бажаєте продовжити навчання, після закінчення стандартного курсу ви можете отримати ступінь бакалавра. Універсальний ступінь, вимога бакалавра стає все більш і більш поширеним у багатьох професіях.

Ви завжди задавались питанням, як створюються продукти харчування та напої? Ступінь в області кулінарних технологій - це правильне поле, щоб поставити свою пристрасть до використання. Що таке бакалавр з технологій харчування та напоїв? Це цікава можливість потенційно зустрітись і позитивно впливати на потреби в їжі в усьому світі. У цій програмі ви можете не тільки вивчати науку про створення продуктів харчування та напоїв, ви можете дізнатись про вплив на навколишнє середовище та поєднувати науку з сильним навчальним планом у галузі управління бізнесом.

Ви можете навчитися навичкам, які можуть нести вас завдяки успішній кар'єрі та багатому та збалансованому життю. Крім потенційної лабораторної лабораторії обробки даних та освіти в галузі сільського господарства, ви також можете зрозуміти харчування таким чином, що може значно покращити ваше власне життя та здоров'я, а також оточуючих вас людей.

Коли ви проводите ступінь бакалавра, вартість вашої освіти залежить від певних факторів. До них відносяться країна та регіон, в якій ви відвідуєте школу, зазначена навчальна програма та кількість років, протягом яких ви відвідуєте школу.

Після закінчення навчання, студенти, як правило, озброєні знаннями та досвідом, щоб увійти в значущі та захоплюючі області. Ви можете мати можливість працювати шеф-кухарем, інженером-дієтологом або дієтологом, розвиваючи продукти харчування та напої, які зосереджені на приємному і здоровому харчуванні, що також є безпечним і стійким. Ваші навички також можуть підготувати вас до допоміжних ролей, включаючи менеджера з розробки технологічного процесу та обладнання, інженера із забезпечення якості та директора з маркетингу.

Коли ви отримуєте бакалавр з технологій харчування та напоїв, світ - це ваш клас. Ви можете мати різні освітні варіанти, такі як навчальні заклади та онлайн-класи, або навіть гібридна комбінація обох. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
University of Parma
Parma, Італія

Програма бакалаврату, харчові системи: стійкість, управління та технології, готує студентів до того, щоб стати експертами-менеджерами з харчових систем. Програма надає студент ... +

Програма бакалаврату, харчові системи: стійкість, управління та технології, готує студентів до того, щоб стати експертами-менеджерами з харчових систем. Програма надає студентам міждисциплінарні знання, необхідні для роботи в бізнесі, навколишньому середовищі та управлінні природними ресурсами в агропродовольчому секторі. Цей професійний профіль відповідає стратегії сталого розвитку, викладеній у повідомленні Європейської Комісії "Інновації для сталого зростання: біоекономіка для Європи". -
Bachelor
Денна
3 років
італійський
Жов 2020
Кампус
 
Mediterranea University of Reggio Calabria
Reggio Calabria, Італія

Харчові науки і технології

Харчові науки і технології -
Bachelor
Денна
3 років
англійська
Жов 2020
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут