close

Фільтри

Див. результати

Програми Технічне креслення, Пошук кращих програм Bachelor тут! - Bachelor

Студенти, які зацікавлені в кращому розумінні конкретної тематики, можуть вирішити здійснити ступінь бакалавра після закінчення середньої школи. Ця ступінь бакалавра має досягти в середньому чотирьох років. Що таке… Детальніше

Студенти, які зацікавлені в кращому розумінні конкретної тематики, можуть вирішити здійснити ступінь бакалавра після закінчення середньої школи. Ця ступінь бакалавра має досягти в середньому чотирьох років.

Що таке бакалавр з технічного креслення? Технічний малюнок - це підготовка проекту, яка може використовуватися архітекторами, інженерами та механіками. Ці докладні креслення дають інструкції щодо побудови продуктів, таких як мікрочіпи та будівлі. Обов'язкові курси будуть залежати від точного характеру технічних креслень, але можуть включати описову геометрію, архітектурну графічну експресію, архітектурну розробку та дизайн, геометрію складання, грамоту AutoCAD, структурну підготовку та електричні системи.

Вчені вивчають методи ручної та комп'ютерної графіки, які готують їх до роботи в технологічно розвиненій галузі. Механічні здібності дозволяють професіоналам точно представляти товари за допомогою малюнків. Навички спілкування, які вдосконалюються під час цих курсів, можуть допомогти в кар'єрі та особистому житті учня.

Вартість бакалавра в технічній малювання може залежати від школи, її розташування та тривалості програми. Навчання може навіть коливатися на щорічній основі. Ось чому апліканти повинні досліджувати ступінь, яку вони хочуть, і школу, яку вони сподіваються взяти участь.

Той, хто має ступінь бакалавра з технічного креслення, може мати багато кар'єрних можливостей. Вивчення дизайнерських навичок може добре перейти до кар'єри поза технічним кресленням, але багато студентів продовжують стати архітектурними розробниками, виробниками дизайнерів, фахівцями з проектування цивільної інженерії та розробниками електронних пристроїв. Вчені, які сподіваються стати професорами або консультантами, можуть потребувати подальшого навчання за програмою магістра.

Бакалавр з технічного малювання може бути запропонований в коледжах, технікумах та університетах у всьому світі. Там може бути навіть варіант участі в Інтернеті. Якщо ви хочете дізнатись більше, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Universidade da Coruña
А Корунья , Іспанія

Оцінка технічна архітектура є єдиною викладається в Галичині, що дає право здійснювати регульовану професію технічного архітектора. Для цього періоду навчання становить чотири ... +

Оцінка технічна архітектура є єдиною викладається в Галичині, що дає право здійснювати регульовану професію технічного архітектора. Для цього періоду навчання становить чотири роки. -
Bachelor
Денна
4 років
іспанська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут