BACHELORSTUDIES

заочно Туризм і готельний бізнес Кремс-на-Дунау - Туризм і готельний бізнес програм Туризм і готельний бізнес Кремс-на-Дунау, Кремс-на-Дунау

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.

Австрійська Республіка може похвалитися величезною політичною, освітньої та художньої культури. Географія Австрії також дозволяє для всіх типів сезонних досвідом.

Кремс гарне місто в Австрії. Будучи п'ятим за величиною, вона брала деякі відомі освітні центри, такі як Дунайського університету Кремс, IMC Fachhochschule Кремс і багато інших технічних інститути.

заочно Туризм і готельний бізнес Кремс-на-Дунау - Візьміть Туризм і готельний бізнес Кремс-на-Дунау. Отримати всі Туризм і готельний бізнес програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Туризм і готельний бізнес, Кремс-на-Дунау Filter

Бакалавр туризму та управління дозвіллям

IMC Fachhochschule Krems
Bachelor
01 Вер 2021
<
Денна
<
заочно
<
6 семестри
31 Бер 2021
англійська
Кампус

Програма бакалавра з управління туризмом та дозвілля розробляє всебічний досвід управління бізнесом для туристичної галузі. ...

Детальніше