BACHELORSTUDIES

заочно Туризм і готельний бізнес Слизька скеля - Туризм і готельний бізнес програм Туризм і готельний бізнес Слизька скеля, Слизька скеля

Ступінь бакалавра є першим кроком при отриманні вищої освіти, програми бакалаврату пропонуються безліччю університетів і коледжів. Як правило, програми бакалаврату тривають три або чотири роки, але в деяких випадках навчання може тривати до семи років.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

заочно Туризм і готельний бізнес Слизька скеля - Візьміть Туризм і готельний бізнес Слизька скеля. Отримати всі Туризм і готельний бізнес програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Туризм і готельний бізнес, Слизька скеля Filter

Бакалавр в курортному відпочинку та менеджменті готельного бізнесу

Slippery Rock University
Bachelor
Вер 2020
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Подорож! Пригода! Захоплюючі місця! Не просто мрійте про це, живи це! Бути частиною динамічного та зростаючого курортного відпочинку, гостинності, організації заходів та турис ...

Детальніше