BACHELORSTUDIES

Управління логістикою Сенегал - програми МВА Сенегал Управління логістикою

Ступінь бакалавра є чотирирічного бакалаврату ступеня і є стандартом для вищої освіти в більшості країн світу. Ступінь бакалавра можуть бути отримані в державних університетах, в приватних університетах, в коледжах і університетах через Інтернет.

Бакалавр в області матеріально-технічного забезпечення є студентом програми, призначеної для озброєння випускників з достатньо навичок, знань і досвіду з логістики, він функціонує, додатки і місця в різних галузях промисловості.

У Сенегалі є безліч доступних варіантів для отримання вищої освіти. В останні роки можна спостерігати приплив іноземних студентів, оскільки з'явилися привабливі освітні програми, які спрямовані на підвищення рівня вищої освіти в цій країні.

Управління логістикою Сенегал - Візьміть Управління логістикою Сенегал. Усі програми Управління логістикою та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Управління логістикою, Сенегал Filter

Бакалавр в сфері Логістика Transportation Management

Institut Africain de Management
Bachelor
<
Денне навчання
<
6 семестри
французький
Кампус

З глобалізацією торгівлі, люди не є єдиними зацікавлені. Сьогодні, компанії покладаються на судноплавних компаній, щоб направляти їх в їх сировини, але також вантажити свої то ...

Детальніше