BACHELORSTUDIES

заочно Управління парками та відпочинком Європа - Управління парками та відпочинком програми МВА Європа

Ступінь бакалавра є чотирирічного бакалаврату ступеня і є стандартом для вищої освіти в більшості країн світу. Ступінь бакалавра можуть бути отримані в державних університетах, в приватних університетах, в коледжах і університетах через Інтернет.

Вивчення парків та управління відпочинком зосереджується на тому, як маркетинг, зв'язок, управління персоналом та політика можуть впливати на місцеві та національні парки. Ця освіта може привести до кар'єри управління приватними або громадськими парками.

Європа є шостою за величиною континенту і включає в себе 47 країн і різних залежностей, островів і територій. Вона межує з Середземним морем на півдні, Азії на схід, і Атлантичним океаном на заході.

заочно Управління парками та відпочинком Європа - Візьміть Управління парками та відпочинком Європа. Отримати всі заочно Управління парками та відпочинком програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Управління парками та відпочинком, Європа Filter

Бакалавр рекреації та туризму (спеціалізації - охорона здоров'я, е-туризм)

Klaipeda University
BSc
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Навчальна програма спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців у галузі відпочинку та туризму з досвідом відпочинку та туризму та послуг, готових вирішувати проблем ...

Детальніше

Бакалавр в області туризму і культури управління

Polytechnic Institute of Tomar
Bachelor
<
Денна
<
заочно
Portuguese
Кампус

Навчальна програма спрямована на забезпечення студентів з технічної і гуманістичної фон, який дозволить їм внести свій вклад в Португалії та європейської спадщини відповідно д ...

Детальніше