Bakalavratosvita.com

Управління будівельними проектами Westport - Управління будівельними проектами програм Управління будівельними проектами Westport, Westport

Ступінь бакалавра є першим кроком при отриманні вищої освіти, програми бакалаврату пропонуються безліччю університетів і коледжів. Як правило, програми бакалаврату тривають три або чотири роки, але в деяких випадках навчання може тривати до семи років.

Будівельні проекти - великі підприємства з великою кількістю рухомих частин, і з цієї причини цілий комплекс досліджень був присвячений цьому процесу. Управління проектами будівництва, що поєднує бізнес та інжинірингові принципи, зазвичай зосереджується на областях бюджету, управління часом та забезпеченням якості.

Ірландія є острів на північний захід від континентальної Європи. Це третій за величиною острів у Європі і двадцятим за величиною острів на Землі. На сході є великим островом Великобританії, від якого він відділений Ірландським морем.

Майо є одним з найкрасивіших графствах Ірландії. Це місце не тільки славиться своїми туристичних місць, але він також відомий хорошими населення іноземних студентів. Це місце має хорошу IT, обчислювальних систем і технологій, пов'язаних навчальних закладів, таких як Голуей-Майо технологічного інституту (GMIT).

Управління будівельними проектами Westport - Візьміть Bachelor Westport. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Управління будівельними проектами, Westport Filter

бакалавр в галузі управління будівництвом (ремонт і технічне обслуговування)

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT)
Кампус Денне навчання 3 років Вересень 2019 Ірландія Galway Westport + 1 більше

Програма надає випускникам високоліквідних навичками в області САПР, геодезію, управління будівництвом і будівельної техніки. Сильний ...