Bakalavratosvita.com

Управління будівельними проектами Horsens - Управління будівельними проектами програм Управління будівельними проектами Horsens, Horsens

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Управління будівельним проектом - це цілеспрямований підхід, за яким завершується виконання єдиного будівельного проекту, тобто організація та доставка проектів за якістю, часом, обсягом та вартістю. Ті, хто має попередній досвід будівництва або інженерні ступені, можуть виявити, що дослідження управління проектами будівництва є особливо корисним.

Данії, офіційно Королівство Данії, це суверенна держава в Північній Європі, розташоване південному заході Швеції, на південь від Норвегії, і межує на півдні з Німеччиною.

Управління будівельними проектами Horsens - Візьміть Bachelor Horsens. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Управління будівельними проектами, Horsens Filter

Бакалавр архітектурних технологій та управління будівництвом

VIA University College
Кампус Денне навчання 3.5 років Лютий 2020 Данія Horsens Aarhus + 1 більше

Трирічна бакалаврська програма викладалася англійською мовою з акцентом на розробку, планування та реалізацію будівельних проектів.