Bakalavratosvita.com

Управління будівельними проектами Південно-Африканська Республіка - програми МВА Південно-Африканська Республіка Управління будівельними проектами

Ступінь бакалавра з акредитованих коледжів та університетів можуть бути важливими ступенями до успішної кар'єри.Найбільш поширений тип програми бакалаврату є ступінь бакалавра 'и, як правило, присуджується після чотирьох років успішного навчання

Управління будівельним проектом - це цілеспрямований підхід, за яким завершується виконання єдиного будівельного проекту, тобто організація та доставка проектів за якістю, часом, обсягом та вартістю. Ті, хто має попередній досвід будівництва або інженерні ступені, можуть виявити, що дослідження управління проектами будівництва є особливо корисним.

Південної Африки, офіційно Південно-Африканській Республіці, є країною, розташованої на південному краю Африки. Вона розділена на дев'ять провінцій. Південна Африка є не тільки відправна точка, вона сама по собі є фантастичним місцем з багатою культурою, фауну і флору та історії.

Управління будівельними проектами Південно-Африканська Республіка - Візьміть Управління будівельними проектами Південно-Африканська Республіка. Усі програми Управління будівельними проектами та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Управління будівельними проектами, Південно-Африканська Республіка Filter

BTech Construction Management

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 рік Січень 2020 Південно-Африканська Республіка Johannesburg + 1 більше

Ця кваліфікація призначена для студентів, які спеціалізуються в галузі управління будівництвом. Студенти, які отримали цю кваліфікацію, будуть компетентні самостійно виконувати послуги, пов'язані з управлінням контрактом та розробкою майна.