BACHELORSTUDIES

Управління ресурсами Південно-Африканська Республіка - програми МВА Південно-Африканська Республіка Управління ресурсами

Ступінь бакалавра є вища ступінь, що присвоюється після завершено 120 кредитів. Зазвичай це займає вісім семестрів для завершення ступінь бакалавра. При заповненні бакалавріату, кандидати повинні вивчати загальні курси і вибрала основним конкретній темі. Ступінь бакалавра можна також назвати ступінь бакалавра в певних країнах.

Управління ресурсами - це область навчання та діловий принцип, який дозволяє вирішувати питання використання ресурсів, наявних у компанії для покращення операцій. Ресурси можуть включати вміння працівників, інформаційні технології, фінансові ресурси та інвентаризацію.

Південної Африки, офіційно Південно-Африканській Республіці, є країною, розташованої на південному краю Африки. Вона розділена на дев'ять провінцій. Південна Африка є не тільки відправна точка, вона сама по собі є фантастичним місцем з багатою культурою, фауну і флору та історії.

Управління ресурсами Південно-Африканська Республіка - Візьміть Управління ресурсами Південно-Африканська Республіка. Усі програми Управління ресурсами та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Управління ресурсами, Південно-Африканська Республіка Filter

BTech в галузі управління мінеральними ресурсами

University of Johannesburg
Bachelor 01 January 2020 Денне навчання Заочне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Кваліфікований учень буде компетентний у ефективному та безпечному управлінні обстеженнями, які необхідно провести на шахті, та оцінці запасів корисних копалин, необхідних для ...

Детальніше