Bakalavratosvita.com

Програми Управління ресурсами, Пошук кращих програм Bachelor тут! - Bachelor

Ступінь бакалавра отримується в кінці студентської студентської освітньої кар'єри та зазвичай забезпечує основу для посад на початковому рівні в конкретних галузях кар'єри або післядипломної освіти. Ступінь може бути отримана в коледжі або університеті і зазвичай вимагає завершення приблизно 120 кредитних годин.

Що таке бакалавр з управління ресурсами? Цей ступінь зосереджена на тому, щоб надати студентам техніку, необхідну для безпечної та відповідальної роботи з такими ресурсами, як природний газ, вода та інші наземні активи, що використовуються в повсякденному житті компаніями та приватними особами у всьому світі. Очікується, що деякі з курсів включатимуть біологію, хімію, економіку, екологічні дослідження, географію та основні курси, такі як математика та мова мистецтва.

Завдяки своїм студентам студенти, швидше за все, навчаться, як краще зберігати ресурси та зменшувати свій вплив на навколишнє середовище як на роботі, так і в своїх власних будинках. Вони також можуть створювати навички спільної роботи та вдосконалювати методи комунікації. Ці навички можуть застосовуватися як у професійному світі, так і в особистому житті учасників.

Вартість, пов'язана з цією програмою, буде сильно відрізнятись між різними країнами та школами, тому необхідно, щоб майбутні студенти проводили трохи досліджень стосовно навчання, перш ніж припинити відвідування школи. Вартість може також змінюватися залежно від того, чи класи приймаються в Інтернеті чи особисто.

Оскільки зусилля із збереження ресурсів зараз є висококласними, працевлаштування для випускників у цій галузі може бути легко доступним у більшості країн світу. Деякі студенти, які мають ступінь кар'єри, можуть мати право на вибір: включати екологічних дослідників, вчителів, екологічних журналістів, екологічних реставраторів, менеджерів з енергетики або ресурсів у приватних галузях промисловості або державних службовців або розробників екологічної політики. Більшість позицій, доступних для цієї ступеня, мають зосередженість на збереженні енергії та ресурсів у довгостроковій перспективі.

Місцеві та міжнародні курси відмінно підходять для студентів, які шукають традиційний досвід коледжів, а онлайн-курси можуть надати студентам повноцінний графік більше свободи. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

4 Результати в Управління ресурсами Filter

бакалавр з управління ресурсами

Memorial University, Grenfell Campus
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Канада Кутовий Брук

Чотирирічна ступінь програми спирається на існуючі курси, поділені між різними програмами в Grenfell Campus, а також вводять нові курси.

бакалавр управління земельними ресурсами

Mongolian University Of Life Sciences
Кампус Денне навчання Серпень 2020 Монголія Улан-Батор

Отримавши ступінь бакалавра з управління земельними ресурсами, студенти встановити оцінки землі професійної бази, земельну ділянку, оплата землі, оподаткування, зону оцінки земель, вартість землі, місце розташування і оцінка нерухомого майна.

Бакалавр в області управління природними ресурсами

Glenville State College
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Чарлстон

Ступінь бакалавра в сфері природокористування надає студентам знання, аналітичні та практичні навички, і компетенції прийняття рішень для захисту і ефективно використовувати наші поновлювані ресурси.

BTech в галузі управління мінеральними ресурсами

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 рік Січень 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург + 1 більше

Кваліфікований учень буде компетентний у ефективному та безпечному управлінні обстеженнями, які необхідно провести на шахті, та оцінці запасів корисних копалин, необхідних для шахти; сприяти задоволенню потреби в належних компетентних геодезистах та керівниках над мінеральними ресурсами середнього та вищого керівництва в мінеральній галузі мати можливість зареєструватися в PLATO, щоб зареєструватися як професійний геодезист у навчанні