Bakalavratosvita.com

Заочне навчання Програми Управління інформаційними технологіями , пошук найбільш підходящого Управління інформаційними технологіями програм тут! - Управління інформаційними технологіями

Ступінь бакалавра - це перший і обов'язковий етап при отриманні вищої освіти. Тривалість навчання на програмах бакалаврату становить від трьох до семи років, в залежності від конкретної програми. Ступінь бакалавра можна отримати з різних дисциплін в області мистецтва і науки.

Академічне вивчення управління інформаційними технологіями може включати в себе вивчення систем управління базами даних, комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення та технологічних рішень з проблем управління. Випускники цих програм зазвичай проводять кар'єри в провідних ІТ-групах у галузі безпеки мережі або конкретних технологічних проектів.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Заочне навчання Управління інформаційними технологіями програми: Шукати тут для програм МВА. Отримати всі школи та Заочне навчання інформації Управління інформаційними технологіями directely, заощадити час і контактні Управління інформаційними технологіями зізнань тут!

2 Результати в Управління інформаційними технологіями, Заочне навчання Filter

Бакалавр з інформаційних технологій (управління інформаційними технологіями)

University of Southern Queensland (USQ)
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 3 років інформація Австралія Toowoomba Springfield Australia Online + 4 більше

Американський бакалавр з інформаційних технологій (управління інформаційними технологіями) - це ступінь, орієнтований на кар'єру, щоб навчити вас навичкам та знанням, необхідним для роботи в галузі ІКТ, - сектор вартістю 4,6% ВВП Австралії. Ви почнете свою спеціалізацію в свій перший рік і матимете численні можливості, щоб навчитися на практиці за допомогою досвіду навчання або проекту, що базується на галузевому рівні.

Бакалавр Online Спеціалізація: Менеджер проектів

IONISx
Онлайн Денне навчання 15 місяці інформація Франція France Online

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: КОМП'ЮТЕРНА ПРОЕКТНИЙ КЕРІВНИК. Отримайте надійну основу знань з мереж та розвитку